Стрибок з парашутом з інструктором

Що таке "Тандем-Стрибок"

Тандем-стрибок з парашутом у Києві - найбільш популярний вид стрибків. Він не вимагає спеціальної підготовки або особливої фізичної форми. За найважливіші етапи стрибка відповідає досвідчений інструктор: він простежить, щоб відділення від літака було стабільним, після майже хвилини вільного падіння розкриє парашут і приземлить вас на свої ноги.

Ціна "Тандем-Стрибка"

1.Стрибок з парашутом у тандемі з інструктором4200 грн.
2.Відеозйомка з руки інструктора (GoPro)600 грн.
3.Фото та відеозйомка повітряним оператором2200 грн.
4.VIP-зйомка2800 грн.

Детальний опис відеозйомки дивіться в розділі "Відеозйомка стрибка"

DZBoro
4 200 грн
Придбати

Тандем-стрибок на DZ Boro - це:

Висота до 4 кілометрів
Політ у літаку 15-20 хв
Вільне падіння до
50 секунд
Пілотування купола “Крило”
4-5 хв

Як проходить Тандем-Стрибок

Вам потрібно заздалегідь зв'язатися з менеджером аеродрому й узгодити дату та час стрибка. Приїхавши на DZ Boro, ви спочатку заповнюєте анкету парашутиста, проходите медичний огляд, знайомитеся з інструктором і надягаєте комбінезон. Зазвичай це займає не більше 20 хвилин. Далі відбувається 15-хвилинний інструктаж, під час якого вас ознайомлять з ключовими етапами Тандем-Стрибка, перевірка парашутистів на лінії стартового огляду та, якщо ви замовляли відеозйомку, ваше інтерв'ю оператору.

Ціна стрибка також залежить від ваги

  • до 91 кг - 4200 грн.
  • 91-100 - 4300 грн.
  • 101-110 - 4400 грн.
  • 111-120 - 4500 грн. (За погодженням з інструктором)

За 10-15 хвилин літак набере потрібну висоту - до 4 кілометрів над землею. З цієї висоти ви виконаєте стрибок з парашутом з інструктором і майже хвилину будете перебувати у вільному падінні, тільки під витяжним парашутом, а після розкриття близько 5-7 хвилин зможете покерувати парашутом під наглядом тандем-майстра.

Відеозйомка стрибка

VIP-зйомка включає в себе фото і відеозапис з двох камер: професійної камери відеооператора і GoPro, монтаж і створення ролика двох роликів: короткого і довгого

 

Зйомка повітряним оператором включає фото і відеозапис з однієї камери відеооператора, монтаж і створення короткого і довгого роликів

 

Відеозйомка з руки інструктора передбачає тільки зйомку на камеру GoPro

 

За вашим бажанням інструктор або спеціально навчений повітряний оператор зафільмує всі етапи стрибка: від передстрибкової підготовки до перших емоцій після повернення на землю.

Що взяти з собою

Документи

Документи, що підтверджують особу (паспорт, права)
Одяг
Одяг з довгим рукавом, штани закривають коліна
Взуття
Важливо, зручне взуття. Добре підійдуть кросівки або кеди
Додатково
Безкоштовно: кулер з охолодженою/гарячою водою, зарядка гаджетів, душ.
Працює кафе.

Поширені запитання

Як купити Тандем-Стрибок з парашутом? Що ще потрібно?

Купити стрибок в тандемі можна двома способами:

1. Придбати Тандем Стрибок з інструктором або сертифікат, заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті. Сертифікат дає право на виконання одного стрибка з інструктором після погодження конкретної дати та часу з клубом. Оплатити його можна на розрахунковий рахунок, банківською карткою або у відділенні Нової пошти.

2. Самостійно зателефонувати менеджеру на телефонний номер +38 (096) 229 87 87 і записатися на потрібну дату. Оплатити стрибок можна через термінал або готівкою безпосередньо на аеродромі.

У день стрибка бажано приїхати з невеликим запасом часу. Це потрібно, щоб ви встигли внести свої паспортні дані до анкети парашутиста та активувати сертифікат (якщо він є) на маніфесті. Перед стрибком всі парашутисти проходять короткий медогляд - ця вимога актуальна для всіх аероклубів у Києві та Україні. І після знайомства з інструктором та короткого 15-хвилинного інструктажу ви вирушите до літака.

За якої погоди можна стрибати з парашутом?

Ми ще не навчилися замовляти у всесвіту ідеальну погоду на вихідні, хоча і працюємо в цьому напрямку. Щоб стрибнути з парашутом з інструктором, потрібні три складові: відсутність сильного або поривчастого вітру, дощу і низької хмарності - інструктор повинен бачити землю та зону приземлення після розкриття парашута. Важливо: погода влітку дуже мінлива, хвилину тому пройшла злива - а за нею відразу яскраве сонце і чисте небо. Тому, якщо не було офіційного відбою від команди аероклубу, чекати на стрибок краще на аеродромі!

Але будьте готові, що за сумнівних погодних умов стрибок може бути перенесений на наступні зручні для вас вихідні. Наш пріоритет: безпека - на першому місці.

Де проходять стрибки з парашутом?

Спортивні та тандем-стрибки проходять у суботу та неділю на аеродромі Бородянка в 40 кілометрах від Києва. Дати спортивних кемпів обговорюються з керівництвом клубу окремо.

Перший стрибок з парашутом на DZ Boro - як перше кохання, яке назавжди залишиться у вашому серці

Приїжджайте стрибайте літайте!
Чекаємо Вас в гості!