Стрибок з парашутом "Крило"

Статик-Лайн - як проходить стрибок

Щоб стрибнути з парашутом типу "Крило", необхідно приїхати на DZ Boro чітко в призначений час і пройти інструктаж. Стрибок статик-лайн виконується самостійно, тому вимагає більш тривалого навчання: зазвичай це займає 6 - 8 годин. Ви дізнаєтеся, з чого складається сучасна парашутна система, як управляти парашутом і що робити в особливих випадках, відшліфуєте техніку правильного відділення від літака і м'якого приземлення під куполом. Будьте готові провести на аеродромі весь день!

Що таке "Статик-Лайн"

Статик-лайн - найбезпечніший спосіб зробити самостійний стрибок з парашутом. Жодної  радянської техніки: стрибок виконується з сучасною спортивною системою, обладнаною двома парашутами типу "крило" - основним і запасним. Відділення від літака відбувається на висоті 1000+ метрів, парашут автоматично розкриває витяжна мотузка. Після цього п'ять-сім хвилин можна просто насолоджуватися польотом під куполом над землею. Ви будете керувати парашутом і приземлятися, в разі потреби використовуючи підказки в рацію.

Вартість стрибка Статік-Лайн - 2800 грн

У цю суму входять інструктаж, оренда парашутного спорядження - це парашутна система, комбінезон, шолом, окуляри, рація і висотомір, і безпосередньо стрибок з парашутом "Крило".

DZBoro
2 800 грн
Купить

Поширені запитання

Як купити стрибок з парашутом "Крило"? Що ще потрібно?

Купити стрибок з парашутом "Крило" можна трьома способами:

— Зателефонувати менеджеру DZ Boro на номер +38 (096) 229 87 87 або +38 (093) 997 97 98, і записатися на потрібну дату. Оплатити стрибок на банківський рахунок або безпосередньо на аеродромі.

— Заповнити форму замовлення на нашому сайті, і менеджер DZ Boro сам зв'яжеться з вами, щоб узгодити деталі стрибка та оплати.

— Придбати подарунковий сертифікат на стрибок статик-лайн. Цей сертифікат дає право на виконання одного стрибка після узгодження чіткої дати і часу з клубом.

Оплата і доставка

Оплатити стрибок ви можете на банківську карту, розрахунковий рахунок чи безпосередньо на аеродромі. Також можна придбати подарунковий сертифікат на стрибок статик-лайн.

Сертифікат ми передамо на обране вами відділення Нової пошти.

За якої погоди можна стрибати з парашутом?

Ми висуваємо трохи підвищені вимоги до погоди під час організації стрибків статик-лайн в Києві. Це пов'язано з тим, що студенти виконують стрибок самостійно і не мають досвіду у подоланні складних погодних умов. Тому цілком можлива ситуація, за якої тандем-стрибки з інструктором на DZ Boro триватимуть, а для статик-лайну оголосять паузу. Це нормально! З нашого досвіду, стрибкова погода все одно прийде до кінця дня.

Для стрибків статик-лайн необхідне ясне небо або висока хмарність, щоб парашутист на висоті розкриття бачив землю під собою і міг без проблем знайти зону приземлення. Обмеження за швидкістю вітру - до 9 метрів на секунду, по температурі - до -10 градусів.

Будьте готові, що за сумнівних погодних умов стрибок може бути перенесений на наступні зручні для вас вихідні. Наш пріоритет: безпека - на першому місці.

Що потрібно взяти з собою?

У день стрибка з парашутом "крило" на аеродром слід приїхати в чітко оговорений час, оскільки заняття проводяться в групі. З собою необхідно взяти паспорт і сертифікат на статик-лайн (якщо він у вас є). На аеродромі ви заповните анкету парашутиста, оплатите стрибок і підете на передстрибковий інструктаж. Зазвичай він триває чотири-п'ять годин.

Тільки коли інструктор переконається, що всі студенти засвоїли теорію і готові застосувати її на практиці, вам видадуть екіпіровку, підженуть парашутну систему і запишуть у підйом.

Щоб стрибок був максимально комфортним, візьміть із собою зручний одяг спортивного типу та спортивне взуття (без підборів або танкетки) з щільною фіксацією на нозі.

У чому перевага парашута "Крило"?

На відміну від старих десантних радянських систем, "крило" - повністю керований парашут. Купол має профіль і аеродинамічні властивості, схожі з крилом літака. Це змінює всю логіку польоту. Тепер тільки ви вирішуєте, куди вам летіти і з якою швидкістю: парашут дуже швидко відгукується на будь-який рух строп управління. Замість удару об землю "крило" м'яко приземлить вас на ноги, як ніби ви спустилися по сходах. Максимально контрольоване пілотування і приземлення під парашутом робить стрибок яскравіше, цікавіше і безпечніше. Звичайно, за умови чіткого виконання вимог дострибкового інструктажу.

Перший стрибок з парашутом на DZ Boro - як перше кохання, яка назавжди залишиться у вашому серці

Приїжджайте стрибайте літайте!
Чекаємо Вас в гості!