Стрибки з парашутом

Ваш перший стрибок з парашутом - незабутній

Запрошуємо всіх бажаючих випробувати задоволення вільного падіння і доторкнутися до неба на аеродромі Бородянка. Розташований в 40 кілометрах від Києва в районному центрі Бородянка, аеродром готовий прийняти любителів повітряної стихії будь-якого рівня, для чого пропонує:

  • Тандем-стрибок з парашутом (висота - до 4 кілометрів)
  • Програма "Статик-Лайн" передбачає 8-ми годинний інструктаж і стрибок з парашутом типу "Крило" (висота 1000 м)
  • Програма навчання AFF (прискорений курс навчання вільному падінню)
    Стрибки для спортсменів-парашутистів (висота 1500 -4200 метрів)

Перший стрибок з парашутом

Тандем стрибок

Тандем стрибок

Тандем-стрибок - це найбезпечніший і вражаючий спосіб познайомитися з небом. Він не вимагає спеціальної підготовки, але при цьому виконується одразу з "спортивної" висоти до 4 кілометрів і передбачає до 50 секунд вільного падіння. Унікальність стрибка з парашутом з інструктором в тому, що усi необхiднi операцii бере на себе професіонал: він сам розкриє парашут на потрібній висоті і приземлить вас на свої ноги. Здійснити такий стрибок з парашутом в Києві можна на DZ Boro.

4 200 грн
Купити
Стрибок

Стрибок "Статик-Лайн"

Статик-Лайн - відмінна альтернатива тандему. Такий стрибок з парашутом в Бородянці виконується з сучасним куполом типу "крило" з висоти 1000 метрів. Ви будете самостійно відокремлюватися від борту літака, самостiйно керувати парашутом під час польоту і м'яко здiйснювати приземлення. Парашут розкриває витяжна мотузка, раніше закріплена інструктором. Купити стрибок з парашутом "крило" ми рекомендуємо тим, хто хоче відчути себе справжнім самостiйним парашутистом.

2 800 грн
Купити
Програма AFF

Програма AFF

Це сучасна програма для навчання початкiвців, які одного разу приїхали просто стрибнути з парашутом на Бородянку, а потім вирішили стати профі. Студент з першого рівня вчиться вільному падінню і польоту під парашутом. Досвідчені інструктори падають поруч зі студентом, знаками дають підказки, а після розкриття парашута, по рації допомагають грамотно розрахувати захід і м'яко здiйснити приземлення. Програма AFF розрахована на сім рівнів.
Якщо ви шукаєте, де пройти курс таких стрибків з парашутом в Києві - чекаємо на DZ Boro.

вiд 28 300 грн
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Даруйте емоції! Подарунковий сертифікат на стрибок з парашутом залишить незабутні враження на багато років. Визначтеся з типом стрибка:

  • Стрибок з парашутом з інструктором
  • Самостійний стрибок з парашутом Крило

Оформити сертифікат можна через форму замовлення або зателефонуйте за номером +38 (067) 543 47 07 Ви можете замовити стрибок з парашутом заздалегідь, не чекаючи пам'ятної дати - сертифікати діють 12 місяців з моменту покупки.

Поширені запитання

Скільки часу триває вільне падіння?

Як правило, стрибок з парашутом виконується з висоти 4200 метрів. В цьому випадку час вільного падіння до розкриття парашута становить близько хвилини.

Де проходять стрибки з парашутом?

Аеродром Бородянка розташований в 40 кілометрах від Києва. Дістатися до DZ Boro можна на автомобілі або громадському транспорті.

Що взяти з собою для стрибка з парашутом?

Гарний настрій, паспорт, зручний одяг по погоді і взуття. На аеродромі перед стрибком вам підберуть гарний комбінезон, який ви надягнете поверх свого одягу. Взуття має бути без шпильки і щільно сидіти на нозі: підійдуть кеди або кросівки. Довге волосся бажано зібрати в хвіст - не забудьте захопити резинку.

Які обмеження за вагою для стрибків з парашутом?

Стрибнути з парашутом в тандемі можуть особи вагою до 120 кг. Для стрибка статик-лайн обмеження по вазі складає 110 кг.

Коли відкриття і закриття сезону стрибків з парашутом?

Стрибки з парашутом в Києві і Україні залежать від примх погоди. Сезон зазвичай починається весною з першими сонячними днями - на початку або в середині квітня. А закінчується в кінці жовтня або середині листопада, якщо ясну погоду зловити неможливо.

Чи можливі травми під час стрибка з парашутом?

Сучасні парашути максимально безпечні. Системи оснащені двома парашутами: основним і запасним, їх укладають професійні рiггери. У разі непередбаченої ситуації запасний парашут автоматично і на потрібній висоті відкриє страхувальний пристрій.

Стрибок в тандемі виконується з досвідченим інструктором, який приземлить вас на свої ноги. Самостійні стрибки вимагають більш уважного ставлення до наземної підготовки, на якій інструктора навчають керувати парашутом і м'яко приземлятися. Для максимальної безпеки вони також контролюють ваш стрибок з землі і дають підказки в рацію.

Як проходить інструктаж перед стрибком з парашутом?

Перед тандем-стрибком інструктор читає 15-хвилинний інструктаж: як вести себе в літаку, що робити під час відділення і приземлення. Стрибок статик-лайн виконується самостійно, тому наземна підготовка займає 6-8 годин: вас навчать стабільно відділятися від літака, керувати парашутом і здiйснювати приземлення. Будьте готові провести на аеродромі весь день. Програма AFF готує самостійних парашутистів: начитка теорії займає від шести до восьми годин, перед кожним стрибком зі студентом відпрацьовується нове завдання.

Мінімальний вік?

Стрибки з парашутом доступні для осіб, які досягли 16 років.

Чи є інші обмеження?

Головне обмеження парашутистів - погодні умови. Стрибки виконуються при гарній погоді: без дощу і сильних поривів вітру, без низької хмарності. Не турбуйтеся і будьте готові перенести свій стрибок на наступні вихідні, якщо погода зіпсувалася.

Чи є медичні протипоказання?

Парашутистам та студентам висуваються мінімальні медичні вимоги. Перед тим як стрибнути з парашутом, переконайтеся, що у вас немає серйозних проблем з хребтом, захворювань серця або центральної нервової системи.

Перший стрибок з парашутом на DZ Boro - як перше кохання, яке назавжди залишиться у вашому серці

Приїжджайте стрибайте літайте!
Чекаємо Вас в гості!