ПРО НАС

Хто ми

DZ Boro (аеродром Бородянка) - сучасний аероклуб в Київській області. Ми знаходимося приблизно в 40 км від столиці і пропонуємо початківцям парашутистам і досвідченим спортсменам всі умови для здійснення безпечних стрибків з парашутом.

Чому ми?

Колектив DZ Boro складається з досвідчених інструкторів, на рахунку кожного з яких - тисячі стрибків. Ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи, тому регулярно оновлюємо парашутну техніку у кращих світових виробників України і США, а для здійснення стрибків використовуємо сучасні спортивні літаки Ан-28 і L-410.

  • 30 років досвіду в організації парашутних стрибків
  • 10 000 стрибків з парашутом щорічно
  • 4200 метрів висота стрибка для тандемів.

Щоб зробити вашу мрію реальністю!

Ми відкрили перший в Україні тематичний онлайн-магазин, в якому можна купити стрибок з парашутом без націнок і посередників, за ціною аеродрому Бородянка. Тепер замовити та сплатити подарунковий сертифікат на стрибок - набагато простіше і швидше.

Що ми пропонуємо

Зробити перший крок у небо на DZ Boro - за сертифікатом на стрибок з парашутом.

Тандем-стрибок з висоти до 4 кілометрів дає до 50 секунд вільного падіння на швидкості до 200 км / год, а потім ще 5-7 хвилин ви будете знижуватися під куполом і зможете під керівництвом інструктора управляти парашутом. Приземлення відбувається на ноги інструктора.

Стрибок за програмою статики-лайн не припускав вільного падіння, зате виконується самостійно з висоти 1000 метрів. Після цього, використовуючи підказки в рацію, ви близько 5 хвилин будете керувати сучасним парашутом типу «Крило» до приземлення.

Перший стрибок з парашутом на DZ Boro - як перше кохання, яке назавжди залишиться у вашому серці

Приїжджайте стрибайте літайте!
Чекаємо Вас у гості!