Сезон стрибків з парашутом 2020: Топ-10 класних новин від DZ Boro

Сезон стрибків з парашутом в Києві - на низькому старті. Принаймні, ми - як і ви - дуже на це сподіваємося! Офіційне відкриття стрибків на аеродромі Бородянка заплановано на 25 квітня. Остаточна дата буде оголошена додатково. На сьогодні все залежить тільки від двох чинників, на які ми вплинути не можемо: погоди та закінчення режиму карантину.

Але ми впевнені: залишилося зовсім небагато, і ми відкриємо стрибки з парашутом 2020!

Що на вас чекає

Команда DZ Boro активно працювала над розвитком аеродрому, його технічним забезпеченням та організацією спортивних заходів. Ми з нетерпінням чекаємо, коли відкриється сезон стрибків з парашутом, щоб показати вам результати нашої роботи.

Ось топ-10 новин:

  1. Ми вирішили припинити щорічну «гонку озброєнь», тому головна новина майбутнього сезону стрибків - наш клуб придбав літак L-410! Це улюблений парашутистами тип ЛА, на борту якого можуть знаходитися до 16 людей. Його можна використовувати як для штатних стрибків, так і на рекордах чи змаганнях. З нашим улюбленим Ан-28 ми теж не прощаємося, він буде підійматися в небо за необхідності.
  2. На DZ Boro побудований новий свуп-понд! Він зроблений за всіма правилами і вимогами міжнародних організацій, які проводять змагання зі свупу і повністю готовий. Цього сезону він вже буде приймати Відкритий чемпіонат України зі свупу, але про це нижче.
  3. Основна зона для приземлення стала більшою та безпечнішою. З поля прибрали всі перешкоди - старе кафе, навіси, намети. Зараз демонтується старий СКП (стартовий командний пункт), роботи зі спорудження нового СКП вийшли на фінішну пряму.
  4. Побудована додаткова крита укладка для спортсменів на свіжому повітрі
  5. Встановлено паркан, який з метою безпеки відокремлює зону приземлення від вільної зони. У планах на найближчий час - ще відокремити гостьову зону від спортивної.
  6. Вінгсьют-школа DZ Boro підготувала до оренди до 10 вінгсьютів як для початківців - в рамках курсу першого польоту, так і для середніх і досвідчених пілотів.
  7. Для технічного забезпечення аеродрому Бородянка замовлені вісім нових парашутних систем від американського виробника Wings, чекаємо на них до початку сезону.
  8. Розпочалося будівництво міні-готелю для спортсменів і парашутистів, які хочуть приїхати на всі вихідні. Очікуємо, що готель буде готовий до середини травня.
  9. До травня закінчиться і будівництво нового туалету на аеродромі. Дрібниця, але приємно))
  10. Ми плануємо для вас багато івентів і зборів на цей рік. Вже на початку сезону-2020 на DZ Boro пройдуть свуп-змагання та фріфлай-збори. Так, з 19 по 21 червня на аеродромі відбудеться Відкритий чемпіонат України з купольного пілотування. В рамках підготовки до чемпіонату планується проведення тренувальних зборів з багаторазовим чемпіоном, володарем Кубка Світу зі свупу Nicholas Batsch, попередні дати - 14-18 червня. Спортсменам, які бажають взяти в них участь, краще заявитися до організаторів вже зараз.

Замовляйте стрибки з парашутом вже зараз

Ми хочемо провести сезон максимально яскраво і насичено! На нашому аеродромі доступні будь-які види стрибків з парашутом: соло, фріфлай, великі формації, вінгсьют-польоти.

Звичайно, ми завжди раді і чекаємо гостей для виконання першого в житті стрибка - у тандемі або за програмою статик-лайн. Якщо вам сподобається (а вам обов'язково сподобається), ми готові навчити вас безпечно стрибати з парашутом за програмою AFF.

І ще одна хороша новина. Наразі ухвалено рішення на початок сезону залишити ціни торішніми: для тандем-стрибків це 3800 грн, статик-лайн - 2300 грн, підйом на висоту 4200 метрів для спортсменів - 650 грн, свуп з висоти 1500-2000 метрів - 500 грн.

Ми всіма силами намагаємося утримувати ціни, і поки нам це вдається!

 

До скорої зустрічі на DZ Boro!

Перший стрибок з парашутом на DZ Boro - як перше кохання, яке назавжди залишиться у вашому серці

Приїжджайте стрибайте літайте!
Чекаємо Вас в гості!