До зустрічі навесні! 2 листопада DZ Boro закрила парашутний сезон 2019 року. Вечірка пройшла в стилі Skydive Halloween Party: з рядженими на ходулях, гарбузами, павутиною і вогняним шоу.

Від самого ранку погода дала нам трохи часу, і ми встигли виконати кілька злетів. Потім стрибки відбилися за вітром, але активна програма тільки починалася. Пілоти літака Ан-28 показали складний пілотаж - з низькими проходами над землею, гірками і бойовими розворотами. Парашутисти та їх друзі вчилися керувати кайтами. Шляхом спроб та помилок з'ясувалося, що почуття кайта дуже залежить від кількості стрибків: чим більш досвідчений парашутист, тим швидше він схоплює техніку кайтинга. Ну, а деякі скайдайвери тим часом освоїли навіть хелловінські мітли. Так-так, літати можна не тільки під парашутом 🙂

Щоб все пройшло безпечно, весь день на аеродромі чергувала команда Червоного хреста. Зігрітися можна було біля наметів з безкоштовним гарячим чаєм та печивом. А гарний настрій підігрівав професійний діджей, який міксував круту музику.

Поки дорослі займалися найсерйознішими речами (заливати в соцмережі фото з ножами і пилами, які стирчать прямо з голови - чому не відповідальне заняття?), діти теж не нудьгували. Для них на аеродромі Бородянка була організована ігрова зона, де аніматори гримували їх обличчя під хелловінських монстрів, проводили конкурси і розігрували призи.

З наближенням вечора розпочалася основна програма Halloween Party. Всі перебралися в парашутний ангар, який наша команда заздалегідь обігріла та прикрасила - моторошним павутинням, чорно-помаранчевими повітряними кульками і гарбузами. Організацією банкету займалася кейтерінгова компанія, тобто смачну їжу і закуски готував, доставив прямо на аеродром і сервірував ресторан. Під напої з келихів ми обговорювали народження нового аероклубу - DZ Boro, а головне - наші грандіозні плани на наступний парашутний сезон.

Коли ж остаточно звечоріло, настав час для найяскравішої частини вечірки. На майданчику для приземлення DZ Boro артисти проекту StroboS виконали для гостей аеродрому неймовірне фаєр-шоу з акробатичними трюками і красивими вогняними інсталяціями. А завершилася Halloween Party феєрверком і дискотекою - для найстійкіших.

Так що у нас вийшов не просто ще один день на дропзоні, а ціла подія. І головними в ній  були навіть не стільки стрибки, скільки атмосфера свята та activity з купою друзів.

Зовсім скоро ми зустрінемося в сезоні-2020. Welcome to DZ Boro!

Більше фотографій дивіться тут

Перший стрибок з парашутом на DZ Boro - як перше кохання, яке назавжди залишиться у вашому серці

Приїжджайте стрибайте літайте!
Чекаємо Вас в гості!