DZ Boro открывает парашютный сезон-2020!

DZ Boro відкриває парашутний сезон-2020!

Це сталося! У суботу, 13 червня, DZ Boro відкриває парашутний сезон-2020! І у нас купа класних новин, якими ми з вами хочемо негайно поділитися.

  • Головна новина сезону - наш клуб придбав оптимальний для парашутних стрибків літак L-410. Але і наш улюблений Ан-28 теж залишається в роботі. Ми плануємо використовувати борти в залежності від завантаження та інтенсивності стрибків.
  • На DZ Boro побудований новий свуп-понд: сміливо приїжджайте вчитися пілотуванню.
  • Основний майданчик приземлення став ще більшим - ми розчистили його від зайвих перешкод і відгородили від глядачів, щоб приземлятися було безпечніше.
  • Облаштована нова крита укладка для спортсменів. Тепер вам не доведеться ділити квадратні метри в ангарі - місця вистачить усім.
  • Побудований міні-готель з комфортабельними номерами.
  • Ми починаємо сезон з цінами 2019 року - 650 гривень за стрибок для членів клубу DZ Boro.

І це ще не все.

Цього року на аеродромі Бородянка, окрім спортивних, будуть виконуватися тандем-стрибки та стрибки за програмою статик-лайн, є і навчання за програмою AFF. Всі спортсмени, які приведуть першоразників на тандем, отримають бонуси від клубу.

Для тих, хто хоче навчитися літати у вінгсьюті або вдосконалити навички польоту, на DZ Boro в сезоні-2020 буде працювати wingsuit-школа. Наші досвідчені інструктори навчать вас літати з нуля, супроводжуватимуть до рівня впевнених пілотів, а вінгсьютери середнього і високого рівня можуть брати участь у поставлених вінгсьют-формаціях.

Любителі вертикальних швидкостей можуть пройти навчання у FreeFly-школі. Вже на початку сезону фріфлаїсти планують проведення на DZ Boro спортивних зборів.

Ми так довго чекали на відкриття, що цей сезон повинен стати найкрутішим у житті!

З нетерпінням чекаємо вас на аеродромі в суботу!

Перший стрибок з парашутом на DZ Boro - як перше кохання, яке назавжди залишиться у вашому серці

Приїжджайте стрибайте літайте!
Чекаємо Вас в гості!